Teslimat

GUMUS-SATIS.COM adresinden satın alınan ürünler nasıl teslim edilir?

Verilen siparişlerin "gumus-satis.com" yöneticilerinin onayına istinaden aynı gün içerisinde kargolandığını bilmenizi isteriz. Ancak, eğer bu ürün stokta değilse en fazla iki günlük gecikme opsiyonumuz olduğunu bilmenizi isteriz. Enes Gümüş bir İstanbul firmasıdır; ancak tüm Türkiye'ye ürünlerini göndermektedir. Şimdi teslim şartlarının nasıl olduğunu inceleyelim:

  1. İstanbul içi siparişler 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Bu durum gün içerisinde verilen siparişlerin aynı gün teslim edileceği anlamına gelmiyor. Haftaiçi çalışma günlerinde her sabah saat 10:00'da kargo teslimleri yapılır.
  2. Diğer tüm iller için kargo teslim süresi 3 iş günüdür. Bulunduğunuz bölgenin jeopolitik koşulları ve iklim koşulları kargo teslim süresini etkiler. Örneğin İzmir iline gönderilen bir kargo ertesi gün teslim edilebilirken, Muş iline gönderilen kargo 5 gün sonra teslim edilebilir. Biz herşeye rağmen siparişinizi sabah 10:00'da kargoya vermiş olacağız.
  • İstanbul içi siparişler 1 iş günü içerisinde teslim edilir. Her sabah saat 10:00'da ürünleriniz kargo firmasına verilir!
  • Bulunduğunuz ilin koşulları kargo teslim süresini etkiler ve gecikmelere sebep olabilir!