Hesap Koşulları

Sayın ziyaretçi, lütfen aşağıdaki hesap koşullarını dikkatlice okuyunuz!

gumus-satis.com online satış mağazasında kayıt açarak bir çok ürünü satın alabilir, firma ile temasa geçerek özel siparişlerinizi bildirebilirsiniz.

Sizler için hesap koşullarımızı özetledik. Aşağıda koyu renklerle vurgulanarak belirtilen ifadeler, "hesap koşulları"mıza ait özetlerdir. Ancak yine de hesap koşullarının açıklamalarını okuyup anlamakla yükümlüsünüz. Saygılarımızla...

Hesap Koşulları (Özet)

  • Verilen adres bilgilerinin doğru olması ziyaretçinin sorumluluğundadır
  • EFT veya havale yapılırken doğru hesap numarası olduğuna dikkat etmek ziyaretçinin sorumluluğundadır
  • Sipariş esnasında ürünün stok durumuna dikkat etmek ve Enes Gümüş'ün temas kurabileceği telefon ve e-posta bilgilerini doğru bildirmek ziyaretçinin sorumluluğundadır.

Hesap Koşulları (Lütfen Dikkatlice Okuyunuz!)

  1. Kayıt esnasında verdiğiniz adres bilgilerinin doğru olması ziyaretçinin yükümlülüğündedir. Verilen adres bilgilerinin yanlış olması durumunda elinize ulaşmayan kargoların yükümlülüğünü üstlenmiş bulunmaktasınız.
  2. Bu web sitesinde yayınlanmış olan banka hesap bilgileri ve adres bilgileri Enes Gümüş'e aittir. Ödeme yapılırken kullanıcı hatası sonucu yapılan ödeme yanlışsa veya başka biryere yapılmışsa bu hataların yükümlülüğü Enes Gümüş'e ait değildir.
  3. Sipariş esnasında ürünün stok durumuna dikkat etmek ziyaretçinin sorumluluğundadır. Ancak ziyaretçi dikkat etse dahi eş zamanlı olarak başka bir ziyaretçi tarafından sipariş verilirse, Enes Gümüş ziyaretçi ile irtibata geçip ürünün durumu hakkında bilgi verecektir. Bu sebeple bildirilen telefon ve e-posta bilgilerinin doğru olması gerekmektedir.